Ринок авто в 2010 році

Керуючись необхідністю створювати максимум якісної та надійної продукції з найменшими витратами , Кіітіро розробив персональну систему виробництва, що базується на принципі "точно в термін", що дозволяє скоротити обсяг виробництва і максимально ефективно виготовляти замовлену кількість товару з найменшими можливими витратами . Цей підхід став вирішальним у розвитку компанії, а cистема менеджменту та персональний ріст і розвиток зміцнюють компанію на ринку кожного року.

Корпорація Toyota перейняла цей принцип роботи і сьогодні вона є визнаною як справжній стандарт в автомобільній галузі. Збільшивши свій ринок збуту за межами Японії, Toyotaзробила свої перші кроки на ринках інших країн в кінці 50-х років минулого століття. У 2004 році щорічні обсяги реалізації автомарки Toyota в США перевищили відмітку в 2 млн. Штук, причому 1, 4 млн. Автомобілів та майже 1, 3 млн. Двигунів виготовленона заводах компанії в США.

Сьогодні "Тойота" починає пожинати плоди такого підходу. Вона створила собі неперевершену репутацію по всій Європі завдяки легендарної надійності своїх автомобілів, відмінного обслуговування клієнтів та високому рівню їх задоволеності від володіння автомобілями марки Toyota. Діяльність компанії розвивається мережею з 28 національних компаній з маркетингу і збуту в 48 країнах Європи, які курирують роботу понад 3 тис. Фірмових автосалонів. Сьогодні компанія Toyota є лідером в галузі виробництва гібридних автомобілів. Найновішим гібридним авто є автомобіль EV, що повинен з'явитися до 2010 року. При розробці даного авто, використовувалися деякі елементи з RAV4. Поки що, EV може набратимаксимальної швидкості 100 км/г, ну а проїхати з такою швидкістю він може 96 км.

Але будемо сподіватися, що цей показник покращиться до моменту виробництва гібрида. Поки Toyota працює над своїм новим творінням - попередник Prius уже практично готовий до появи, що намічено на 2009 рік. В цьому ж році американський журнал Consumer Reports обрав 10 найкращих у кожному класі автомобілів. Автомобілі "Тойота" займають друге місце (totota rav4), четверте (toyota Prius), шосте (toyota Highlander) та десяте місця (Toyota Sienna). Минулого рокуобсяг реалізації автомобілів з салону в Україні опустився до рівня 2006-го. Основна причина просідання ринку - різке зниження обсягів автокредитування. Так, якщо в 2007 році близько половини машин були взяті в кредит, то вже в 2008 році в кредит було взято близько третини автівок. Дослідники компанії Авто-Консалтинг вважають, що в 2009 році обсяги кредитування ще скоротяться на 10-15 відсотків. Сьогодні, коли споживачі намагаються більше заощаджувати, лідерами продажу є автомобілі економ-класу, до яких автомобіль ТОЙОТА не відноситься. В 2010 році в продажу автомобілів лідирують автомобілі ВАЗ. На другому місці із великим відривом автівки марок Hunday та Chery.

Найбільше купують ВАЗ (32%), ЗАЗ -6%, Mitsubishi - 6%, Skoda - 4%, Honda - 4%, Chery tiggo - 8%, Nissan - 4%, Hyundai - 9%, Daewoo - 4%, Geely - 8%, Chevrolet - 7%, Toyota - 8%, як бачимо Toyota на 5-му місці.

До основних чинників, що впливають на поведінку покупців автівок відносять сьогодні інфляційні процеси, та небажання витрачати кошти в умовах невизначеності.

Другие новости

Несколько советов по изучению языков, или как стать полиглотом

31.07.2017 16:16 · Образование
Для того, чтобы знать больше пяти языков, не нужно быть гением и иметь сверхспособности, больше того, для этого вам не понадобится большая сумма денег и переезд в другую страну. Ознакомьтесь со списком некоторых из советов, которые помогут вам стать полиглотом и выучить несколько иностранных языков.

Несколько причин начать учить английский прямо сейчас

31.07.2017 14:45 · Образование
Каждый день мы встречаем людей, которые хорошо знают английский , еще чаще мы встречаем людей, которые хотят его выучить и очень успешно идут к своей цели. Но есть еще и большое количество тех, которым не хватает мотивации для обучения. Давайте обсудим с вами те изменения, которые произойдут в вашей жизни после изучения английского языка.

Как в кратчайшие сроки выучить английский с нуля

13.07.2017 13:07 · Образование
Если вы в школе не учили английский, но очень хотите общаться с иностранцами свободно, смотреть фильмы и слушать музыку на английском, или вам вообще предстоит переехать в англоязычную страну, то не затягивайте с процессом изучения языка.

Инструкция для тех, кто хочет стать программистом с нуля

13.07.2017 12:44 · Образование
Навыки программирования всегда пригодятся, ведь в наше нестабильное время можно надеяться только на себя и свои силы. Во время цифровых технологий и интернет-жизни легко можно зарабатывать дома возле своего компьютера. В этой статье вы найдете ответы на вопросы, как научится программированию с нуля.

5 навыков, ради которых стоит получить высшее образование

10.07.2017 15:00 · Образование
Школьники, окончившие 11 класс, часто задаются вопросом, стоит ли поступать в высшее учебное заведение, или нет? В этой статье поговорим о 9 навыках, которые вы получите с дипломом из университета, которые пригодятся в дальнейшей жизни.

Как совмещать работу и самообразование в рабочее время

10.07.2017 14:29 · Образование
Для того, чтобы успешно работать и прогрессировать в любимом деле, ни в коем случае нельзя забывать о таком важном аспекте становления личности, как самообразование. Однако очень трудно заняться самообразованием в то время, когда нужно уделять время исключительно работе, ведь нам за это платят. Хотите узнать, как избавится от чувства вины и заняться успешным самообразованием, тогда эта статья именно для вас.

Как предотвратить старческое слабоумие уже сегодня

14.06.2017 13:28 · Образование
Старческое слабоумие - неизбежная часть процесса старения, но многие симптомы этого недуга можно ослабить, либо предотвратить. Начните предпринимать меры уже сейчас, чтобы максимально оттянуть этот процесс.

Неожиданные плюсы изучения иностранных языков

13.06.2017 15:00 · Образование
Хорошо известно, что чтобы достичь хорошего результата в каком-либо деле, нужны - мотивация и упорство. Если вам не хватает мотивации, то ознакомьтесь со списком неожиданных плюсов, которые вы получите при изучении иностранных языков.

Подготовка к ГИА и ЕГЭ - это просто

06.06.2017 10:36 · Образование
Окончание школы – очень важный этап в жизни каждого школьника, это рубеж в новую жизнь и совершенно другие возможности. Но как раз этот рубеж и является самым сложным, ведь на кону стоит будущее, которое зависит от ЕГЭ или ГИА. Не паникуйте и сконцентрируйтесь, ведь не все так страшно как кажется, спросите у любого студента. Эти экзамены – это только начало сложного пути