Буричка З.О. (ру) Митне законодавство зарубіжних країн (2002)

Деякі аспекти митного законодавства США

Захисники незалежності

Історія митної служби США є історією самої Америки. Заснована у 1789 році для захисту нової нації від фінансової катастрофи, митна служба допомагала і захищала республіку на протязі більше двох століть. Митниця дала Америці її перше джерело прибутку, стала її силовою структурою по захисту Федерального законодавства, на яку впливала, і котра сама впливала на історію нації від перших років до тепер.

Після проголошення незалежності в 1776 році, наша молода нація, яка перебувала в облозі, невдовзі опинилась на межі банкрутства. За короткий період дії Кодексу Конфедерації, в якому кожен штат встановлював митні податки на сусідів, Конгрес зрозумів, що не можна покладатись на окремий штат в справі нагромадження національних скарбів.

Коли в 1789 році Конгрес вперше зібрався в Нью-Йорку, щоб вивести країну на правильний курс, на ньому ключовим питанням було - гроші. Де знайти їх, як нагромадити ? Революційна боротьба опустошила національну казну - такою була ціна свободи. Вперше Джеймс Медісон (штат Вірджінія) запропонував план як зробити націю платіжоспроможною: накласти мито на імпорт і створити добре керовані структури для виконання цих зборів.

У зв'язку з нагальною потребою у відшкодуванні - коштів, перший Конгрес прийняв , а президент Вашингтон підписав Тарифну Угоду від 04.07.1789р. Вона встановила тариф і систему по збору мита.

Угода вважалась такою важливою, що тодішня преса проголосила її «другою декларацією незалежності». Митні зони, порти входження і транспорт для митників були встановлені 31.07.1789р., за день до вступу в дію Тарифної Угоди. Президент Вашингтон визначив 59 пунктів по збору мита і ще 40 офіцерів в штат нової митної служби. Вся служба, так як і тепер, знаходилась під контролем Міністерства Фінансів, і її очолив 32 річний Олександр Хамілтон. Бездоганне виконання обов'язків Хамілтоном стало взірцем для митників.

Збір коштів

Перше судно, яке прибуло в порт Нью-Йорк (при новому митному законодавстві), була бригантина «Персіс» з Ліворно (Італія), 5 серпня 1789р. Командував нею Джеймс Вінс. Вантаж призначався для Джеймса Сетона. Який заплатив перше мито будь коли зібране американською митною службою - 774,71$. Збирачем мита в Нью-Йорку був Джон Лемб, один з героїв воєнного захоплення форту Тікондерога в британців. Лемб та інші герої революції, призначені на посади президентом Вашингтоном, були першими в списку визначних осіб, які займали посади в митній службі: Герман Ме-лвілл, автор «Мобі Діка». Був офіцером митної служб Нью-Йорка, Пет Гаррет, шериф, який нарешті спіймав відомого злочинця на ім'я Біллі, займав митну посаду в Ель-Пасо. Едвін Арлінгтон Робінсон, американський поет, був призначений на митну службу президентом Рузвельтом. Метью Хенсон, який супроводжував адмірала Пірі у знаменитій експедиції до Арктики в 1909, був призначений на посаду президентом В.Г.Гафтом.

За перший рік свого існування американська митна служба зібрала 2 млн. долларів митного податку. Було сплачено революційний борг, що сприяло захисту нової нації. В 1801р. митна служба заплатила 1 млн.дол. піратам за звільнення полонених американських моряків (піратство стало у компетенції митної служби знову у 1970р., коли на митну службу було покладено завдання по припиненню епідемії повітряного піратства).

Майже 125 років, до прийняття 1-го федерального законодавства по прибутковому податку в 1913 році, митна служба була практично єдиним джерелом прибутку для американського уряду. Митні збори фінансували увесь період небувалого зросту і надбання, оскільки Америка перетворилась з 13 штатів вздовж Східного узбережжя в між океанічну націю. Відкриття Заходу, купівля територій Луізіани і Орегону, Флориди і Аляски; будівництво національної дороги з Кумберленда (Меріленд) до Віллінга (Зах.Вірджінія); експедиція Льюіса і Кларка і трансконтинентальна залізниця - все це та багато іншого було фінансовано єдиною структурою. За митні збори було збудовано військову і військово-морську академії, не згадуючи місто Вашингтон (округ Колумбія). До 1835р. доходи митної служби звели національний борг до нуля.

До 1860 р. митні збори становили 90 % всіх грошей з урядових операцій. Хоча прийняття в 1913р. Федерального Закону про прибутковий податок зробило податкову службу структурою № 1 по кількості зібраних грошей, митна служба навіть сьогодні вносить до національної казни більше ніж 20 млрд. дол. США щорічно.

Перша на багатьох фронтах

Проте, крім щорічного доходу, саме митна служба навчила американський уряд як повинні діяти федеральні структури. Це завдання випало на її долю через дефолт: митна служба була не тільки першим повністю сформованим органом, але й найбільшим.

До 1792 року митна служба в загальному нараховувала приблизно 500 чоловік - 80% всіх фінансових працівників і більш ніж вдвічі більше ніж інша велика організація - Поштова служба. Через те, що митна служба була по суті цивільним органом на початку, Конгрес звертався до неї час від часу по різноманітних національних потребах.

Коли Америці потрібні були, наприклад, маяки для безпечного пересування кораблів, звернулись до митних органів щоб вони робили їх. З 1791 по 1850, митна служба здійснювала керівництво за спорудженням більш ніж 300 маяків, від Великих озер до Мексиканської протоки.

Коли Америці потрібна була система пенсійного забезпечення для компенсації героям революції, вона звернулась до митної служби як першої «Адміністрації ветеранів».

Коли Америці потрібно було видати компенсації хворим морякам та інвалідам, вона звернулась до митної служби як першої громадської служби охорони здоров'я.

Коли Америка потребувала військових катерів для патрулювання біля її берегів, вона звернулась до митної служби з вимогою направити ці катери. Зробивши митну службу першою береговою охороною.

Коли в 1930р. Америці потрібно було створити «єдину систему мір і ваг», щоб переконати торговців і покупців, що фунт це насправді фунт, вона звернулась до митної служби, як першого «Бюро Стандартизації».

Коли маса емігрантів стала шукати притулку в Америці. Конгрес звернувся до митної служби для контролю за напливом. Це була перша «імміграційна та адаптаційна служба».

Більше 140 років тому, коли ця країна почала свою війну проти порнографії, саме митну службу Конгрес закликав захистити громадськість. Більше 100 років тому, коли американські товари стали предметом підробок, саме митна служба оголосила війну спекулянтам, щоб захистити права американських виробників.

Близько 80 років тому, коли наркотики проявили себе як руйнівна сила суспільства, саме митна служба зробила перші зусилля у війні нації з наркотиками.

Традиційна місія американської митної служби, як записано в Тарифній угоді 1930р., здійснюється в трьох напрямках:

1. Встановлювати і збирати мито з імпортних товарів.

2. Запобігати підробкам і контрабанді.

3. Контролювати перевізників, людей і товари, які прибувають і покидають територію США.

Це було і продовжує бути метою митної служби : завжди готова служити Нації, прийняти будь-який виклик у мирний чи воєнний період - захистити, відстояти, вберегти. Більш урізноманітнена сьогодні ніж будь-коли, американська митна служба проводить в життя крім власного статусу, більш ніж 400 законів від імені 40 інших федеральних органів, метою яких є захист американського способу життя.

Регулювальники, захисники наших кордонів

Запобігання контрабанді було і є першочерговим завданням митної служби і одним із найбільш небезпечних. В 1808 p., коли працівники намагались призупинити контрабанду одягу вздовж кордону Венрмонт -Канада, торговці пригрозили вбити будь-якого митника, який намагатиметься їм перешкодити. В 1808 р. так само сумнозвісний паром «Чорна гадюка» перетворився на контрабандне судно, що плавало озером Чемплейн. Місяцями «Чорна гадюка», керована командою головорізів, перевозила вантажі поташу вздовж кордону з Канадою. З рішучістю покласти край цьому, американські чиновники відрядили судно «Флай»- 12 весельний катер під командуванням лейтенанта Фаррінгтона, сержанта Джонса з 12-ма добровольцями, яким наказано було йти по курсу «Чорної гадюки». 2 серпня 1808 лейтенант Фаррінгтон та його підлеглі висадились на піратський корабель. Під час захоплення троє добровольців було вбито, а лейтенант Фаррінгтон серйозно поранений. З останніх сил сержант Джонсон і решта добровольців захопили «Чорну гадюку». Весь її екіпаж був ув'язнений в Верлінгтоні, Вермонті і звинувачений у вбивстві трьох урядових осіб. Троє членів екіпажу були визнані винними, один з них був повішаний через 2 тижні.

Коли американські піонери рухались Заходом, інспектори митної служби супроводжували перших поселенців, насаджуючи американські закони і територіальний статус, які стосувались щорічного доходу, еміграції і контрабанди.

У гірських штатах вздовж північного кордону існували примітивні умови для впровадження нових законів аж до 1920-х років. Полегшення прийшло з появою автомобілів і пізніше, повітряного нагляду. В горах вздовж Південно-західного кордону, митники стикались із важкопрохідною місцевістю та жахливими розмахами контрабанди. Офіцер Роберт Рамсеі був одним із багатьох, хто загинув на службі.

Із 1853 р. Секретаріат Міністерства фінансів підписав призначення митних інспекторів у новий район Пасо дель Норте.

Гірський патруль був відповідальний за 1900 миль кордону вздовж Мексиканської затоки, американо-мексиканського кордону і тихого океану. Серед призначених офіцерів-митників були члени Першої американської Голгофи, більш відомої як «Берейтори» Тедді Рузвельта.

На Далекому Заході дякуючи тривалій присутності митної служби на захоплених територіях, митникам вдалося зберегти свій прапор під час страшного землетрусу 1906 р.

Із прийняттям у 1920 р. 18 -ї поправки, що заборонила імпорт, володіння та продаж спиртного - контрабанда в США набула нового розмаху, «Бутлечери»(торговці контрабандним спиртним) діяли на кордонах на човнах, вантажівках, літаках. Конфіскація за конфіскацією. Коли перевізники контрабандного спиртного були спіймані, часто офіцери конфісковували їх транспортні засоби та алкогольні напої. Під час заборони, фактично, весь американський повітряний флот митної служби був задіяний на вилучення контрабандного спиртного.

Митна служба США сьогодні

Ключовим словом американської митної служби на початку століття є «Більше». Більше міжнародних туристів, більше перевезень, більше вантажів і на жаль, більше можливостей для тих, хто вирішив йти проти закону.

Сьогоднішня митна служба є живою і невід'ємною частиною безпеки Нації, з широким переліком обов'язків, які включають більше ніж 400 законів і угод, часто від імені інших Федеральних служб.

На першому плані здатність митної служби адаптувати свої повноваження до вимог постійно змінюваного світу. Видозмінюючи прийоми і методи, технології і ресурси, щоб протистояти теперішній і майбутнім загрозам Нації.

Заборона наркотиків

У зв'язку із зняттям заборони у 1933 p., ринок контрабандних спиртних напоїв зник, але як свідчить економіка контрабанди, інша, смертельна форма проникає в наші міста.

З 60-х років митники зіткнулися з напливом нелегальних наркотиків таких як опіум, героїн, гашиш, маріхуана, та амфітаміни в США. Нерівномірність - інколи зростаюча кількість числа перевезень, вантажів і пасажирів, що прибувають до США щороку, спонукає митну службу до вирішення складних проблем, які вимагають розумного, аналітичного і оперативного підходу.

Намагання стримати потік нелегальних наркотиків-стало справою честі, проте, завдяки своїй старанності, ретельному огляду, складним технологіям і самопожертві, митна служба проявила себе з найкращої сторони у боротьбі з потоком нелегальних наркотиків в США. Щороку американська митна служба є лідером в країні по вилученню наркотиків щодо кількості вилучених наркотиків та арештованих підозрюваних .

Тільки за минулий рік митна служба вилучила 1,4 млн. фунтів наркотиків, заборонених для загального розповсюдження.

Зусилля митників у боротьбі з контрабандою наркотиків та унікальна позиція митної служби на американській передовій, часто забезпечує службу чіткою картиною епідемії певного виду наркотиків. За останні роки, масштабне вилучення кокаїну і нових синтетичних наркотиків, таких як екстазі, попередило органи влади про найновіші наркотики і способи, яким користуються кримінальні структури для їх перевезення.

Дієвим, високопрофесійним інструментом в боротьбі з наркотиками є навчені на розпізнавання наркотиків собаки, їхні тренери і митники, які працюють з цими собаками.

Вперше застосовані широкомасштабно в 1970 році собаки - розпізнавальники наркотиків, заощадили безліч часу по знаходженню наркотиків в транспортних засобах, пошті, не супроводжуваному багажі, сухогрузах, через технічні засоби контролю. Неймовірно, проте собак та його поводир можуть за 30 хв. перевірити 500 пакунків. У митного інспектора на це б пішло декілька днів. На кордоні собака може перевірити транспортний засіб за 2 хв., тоді як у інспектора ця процедура зайняла б 20 хв. Своїм вмінням і працездатністю ці дивовижні створіння економлять час пасажирів та імпортерів під час митного огляду. В той же час очищаючи вулиці Америки від смертоносних наркотиків.

Технічний прогрес у вигляді мобільних і стаціонарних рентгенівських систем встановлено на вантажівках, сприяють митникам в пошуках заборонених речовин, тим самим забезпечуючи швидкий рух вантажів. Ці пристрої швидко і ретельно оглядають вантаж за значно коротший термін, ніж при ручному огляді, дозволяючи значно більшому числу перевезень бути перевіреними.

Зусилля митниці по боротьбі з наркотиками часто виходять за рамки держави. Митна авіація, оснащена складною технікою по нагляду і переслідуванню, співпрацює із швидкісними суднами при затримання літака - контрабандисти намагаються скинути вантаж наркотиків біля американського

узбережжя. Митні авіатори також координують і беруть участь в антинаркотичних операціях над зонами підвищеної небезпеки, а саме у Карибських і деяких Південноамериканських країнах.

Відмивання грошей

Митні агенти є експертами у розслідуванні схем відмивання міжнародних грошей, винайдених хитромудрими картелями, щоб приховати свої кримінальні операції. З прийняттям Закону про Банківську таємницю, який надає право фізичним та юридичним особам приховувати певні грошові операції та активи, що значно ускладнює виявлення тих, які причетні до нелегального бізнесу. Митники вміло і часто успішно здійснюють досить складні, навмисно заплутані судові розслідування, пов'язані з відмиванням грошей. В глобальному масштабі, процес відмивання грошей підриває(руйнує) легальний потік товарів, вводячи мільярди тіньових доларів у світову економіку, в той же час позбавляючи уряди доходів у вигляді податків та мита. Координаційний митний центр з питань відмивання грошей, основний урядовий орган, що займається стримуванням процесу відмивання грошей, постійно проводить розслідування прихованих фінансових операцій. Результатом останній трьох років є те, що митна служба провела 1200 розслідувань. Які привели до 3150 арештів і конфіскації 1,1 млрд.дол. США.

Торгівельні махінації

Спеціальні митні агенти визнані найкращими в світі кримінальними слідчими. їх досвідченість в методах і прийомах прикордонного розслідування дає змогу постійно розплутувати багато складних злочинів. Митники розслідують кожен вид контрабандної діяльності, який тільки можна уявити : наркотики, екзотичні та небезпечні звірі; картини ; нелегальний експорт зброї та військового спорядження; міжнародні схеми відмивання грошей; схеми приховування цінностей; викрадення вантажу та міжнародна конспірація; порушення нейтралітету і дитяча порнографія. Інша установа, заснована митної службою - це командний центр (центр по контролю) примусової дитячої праці, який контролює ввезення заборонених товарів, виготовлених дітьми примусово або зв'язаних контрактом.

Стратегічні дослідження

Деякі злочини є жахливішими чи потенційно більш руйнівними ніж ті, що стосуються імпорту зброї чи вибухівки, які мають на меті завдати шкоди Америці та її громадянам. Обов'язком митної служби є припинення контрабандної торгівлі високоточними і контрольними пристроями, включаючи зброю масового знищення (ЗМЗ), і подібні технології військовим спорядженням і вогнепальною зброєю. Загроза не зникає з припиненням ввозу цих товарів в країну. Митна служба займається також з попередженням експорту технічних та військових товарів, їх розповсюдженням, організацією терористичних груп і кримінальних угруповань. В недалекому минулому товари, конфісковані митною службою включали військові літаки, реактивні снаряди, системи нічного бачення., пристрої для виготовлення бомб, ракети типу «Фаланга», пристрої-невидимки та протиракетні установки. Крім того митна служба слідкує за порушенням економічних санкцій та ембарго, імпортом / експортом награбованого майна.

Контрабанда через комп'ютер

З винайденням та розповсюдженням Інтернету, митній службі було доручено оголосити боротьбу із злочинами, здійсненими через Інтернет та інші електронні засоби. Серед найжахливіших злочинів, розслідуваних спеціалістами митної служби по комп'ютерних розслідуваннях є дитяча порнографія. Крім розробки та впровадження стратегій по розкриттю комп'ютерних порнографістів, спеціалісти-митники постійно забезпечують підготовку матеріалів експертиз прокурорів та судових виконавців як тут, так і за кордоном. Незважаючи на відносну новизну цього виду злочинів, митна служба здійснила вже сотні арештів у справі дитячої порнографії.

Серед великої різноманітності злочинів через засоби масової інформації митна служба проводить розслідування махінацій на телебаченні (фіктивні інвестиції, благодійництво, пожертвування, спонсорство).

Права на інтелектуальну власність

Щоб забезпечити права творчих людей і тих, які мають законний інтерес до їх робіт, митна служба захищає права на інтелектуальну власність (П.І.В.) П.І.В. може бути виготовлення копій (copyright), яке захищає «авторство», чи стосується книг, картин, музичних творів і кіно. Торгова марка - мається на увазі дизайн, надпис, фірмова етикетка для ідентифікації товару; Патент - для захисту корисного винаходу; Торгова назва (фірми) для розпізнання певного бізнесу. Щороку, підроблені товари чи піратська торгівля обходиться промисловості в мільярди доларів або приблизно 750000 робочих місць. Наукові та аналітичні дослідження сприяють митній службі в їх зусиллях по боротьбі з нелегальною діяльністю та махінаціями. Митна служба оснащена вісьмома лабораторіями в США і Пуерто-Ріко, де складне обладнання аналізує товари на предмет їх виробника. Ці наукові знахідки забезпечують ключовими точними доказами в боротьбі з порушниками П.І.В.

Торгівля

Щороку через митну службу проходить товарів більш ніж на 1 трильйон доларів (загальний імпорт), і цифра постійно зростає. Поряд з нововведеннями у сфері політики і людських ресурсів щодо захисту інтересів держави, технологія стоїть на службі охорони доходів суспільства. Технологія для митної служби відіграє вирішальну роль як у сфері торгівлі, так і в забезпеченні законності.

Нове автоматизоване комерційне обладнання (АКО) на заводах опирається на керівництво бухгалтерією для спрощення процесу імпорту, таким чином знижуючи вартість торгових угод і збільшуючи обсяг обслуговування покупців. Інспектори будуть використовувати цю систему щоб зробити без паперовими оформлення документів, які засвідчують очистку від мита, так само як і вантажі, які не відповідають супроводжувальним документам.

Нині існуючі в митній службі автоматизовані системи допомагають брокерам, агентам митної служби, силовим структурам і, нарешті користувачам виконувати різноманітні функції. Надаються послуги від накладення мита і збору плати із користувачів до отримання інформації про нові змінені імпортні квоти, контролю за ризикованими перевезеннями і обміном важливою інформацією в межах держави. Крім цього, комп'ютерні технології підвищують роль митної служби як регістратора статистичних даних, важливих для торгівлі США, її комерційної діяльності та безпеки.

Пасажирські перевезенім

Міжнародні перевезення і туризм щороку продовжують тішити зростанням обсягів та популярності. Безпечне, зручніше перевезення пасажирів стало можливим завдяки використанням митною службою найсучасніших технологій і вдосконаленого обладнання. Митна служба опирається на примусову систему дотримання обліку інформацією з Міністерством Фінансів при оформленні туристів, суден, літаків, перевірці імпортерів і для прискорення відправки законослухняних пасажирів. Митна служба також працює по програмі сприяння обслуговування пасажирів.

Підсумки

Робота по охороні 96000 миль наземних, повітряних і морських кордонів США і більш ніж 300 портів виконується щодня 20000 працівниками американської митної служби. Американська митна служба є основним органом, завданням якого є захист наших національних кордонів і єдиною прикордонною структурою з повноваженням втручання за межами повітряних, наземних і морських кордонів в разі необхідності для використання першочергового завдання : контроль всіх перевізників, осіб і транспортних одиниць, які прибувають чи покидають США.

Національна безпека

Американська митна служба унікально розміщена на кордоні з усім необхідним обладнанням та штатом працівників для виконання завдань як частини національної безпеки. Американська митна служба надає усесторонню допомогу губернатору Ріджу по розробці планів для Міністерства національної безпеки. Митна служба постійно вивчає нові повноваження, базу даних, обладнання, досвід і людські ресурси на відміну від будь-якого іншого федерального, державного чи місцевого органу влади. Як передній край Америки, митна служба США унікально розміщена для виконання необхідних дій національної безпеки.

Повітря

Митний повітряний транспорт, особливо для розпізнавання знаків, розробленні щодо визначення, розпізнавання і переслідування наркокур'єрів. Це значний крок для зміни мети цієї місії, яка включала також акти - тероризм та національну безпеку.

Комп'ютерне піратство (контрабанда)

Митна служба має добре укомплектований і оснащений комп'ютерний центр по боротьбі з контрабандою, для виконання комп'ютерних судових справ і переслідування нелегального пересікання кордонів, використовуючи при цьому вебсторінки та електронну пошту.

Штат(кадри), підготовка

Митні інспектори підготовлені і досвідчені в тому, як має виглядати («нормальне»): «Це дає їм унікальну здатність передбачати, бачити щось ненормальне і швидко приймати рішення.

У відповідних митних підрозділах один із основних напрямків підготовки являється психологія людини, етика поведінки громадян, невербальне мовлення.

Спецагенти митної служби навчені переслідувати людей, товари чи валюту, які перетинають кордон. Митна служба навчає іноземних офіцерів методів і прийомів розпізнавання і переслідування, щоб допомогти їм в цьому на їх власних кордонах.

Центр тренування собак для митної служби США - всесвітньовідомий. Собак навчають розпізнавати на нюх різні наркотичні засоби та валюту. Центр тренування собак для митної служби США - всесвітньовідомий . Собак навчають розпізнавати на нюх різні наркотичні засоби та валюту.

Повноваження по огляду

Офіцери митної служби мають повноваження оглядати людей, вантаж та засоби перевезення, які перетинають американські кордони без ордеру на обшук(огляд).

Митна служба США- єдина інстанція з таким правом діяти в багатьох ситуаціях.

Технологія

Офіцери митної служби використовують спеціальні комп'ютерні системи для розпізнавання певних невідповідностей як у перевезенні вантажу через міжнародний кордон, так і у перевезенні пасажирів. Інспектори використовують ці системи разом із представленими пасажиром документами для ідентифікації осіб, які прибувають в США і можуть потребувати додаткової перевірки. Митна служба розробила унікальну технологію спрощеного огляду вантажів і людей, де і коли це необхідно.

Митна служба, із її електронними системами огляду вантажів( ACS, AES та незабаром АСЕ) - є організацією з найбільшим обсягом знань про вантаж, авіатранспорт і судна, які прибувають чи покидають США в портах. Митні органи знаходяться в унікальному положенні щодо контролю за рухом суден, оскільки транспортним засобам потрібно оформляти митні декларації та інші документи у відповідних підрозділах митної служби.

Майже весь імпортний вантаж заноситься електронним шляхом і передається на митницю за декілька днів передчасно в комп'ютерну базу даних, до того як судно, транспортний засіб прибуде в США.

Багато авіаліній через комп'ютерну систему передає інформацію про пасажирів в інформаційний центр митної служби, до того як літак прибуде в США.

Для імпортера митна служба забезпечує консультацією (авізо), захистом та контролем товарів, що ввозиться в країну.

Для контрабандиста, митна служба - це літаки, морські судна та службові особи, які постійно тримають під контролем національні кордони щоб попередити будь-які спроби контрабандистів або незаконне ввезення товарів.

Митна служба США - є основною складовою структурою, яка захищає національні кордони. Це єдиний прикордонний орган, який має повноваження для втручання за межами повітряних, наземних чи морських кордонів і для проведення власного розслідування при підтримці власної розвідувальної служби.

Будучи головним органом по затриманню злочинців на кордоні, митна служба стикається зі складною, багатогранною наркотичною загрозою. Не стабільна кількість транспортних засобів, вантажів і пасажирів, які прибувають в США щороку продовжує створювати складні проблеми по виявленню контрабанди та її вилученню.

Митна служба працює над цими завданнями із застосуванням найсучасніших досягнень науки, практики через різноманітні підходи, напрямки: розвідувальний, оперативний, дослідний, які приносять позитивний результат.

Крім постійно вдосконаленої оперативної роботи, митна служба залучає до співпраці промислові об'єкти та інші іноземні урядові установи, наприклад, в боротьбі з контрабандою наркотиків.

Митна служба США забезпечує державу другим за величиною джерелом доходу.


← prev content next →