Новости образования

Як вибрати іграшку для дитини?

24.11.2010 16:47 · Образование
Вибираючи іграшку для своєї дитини ми шукаємо оптимальне поєднання якості, безпеки, корисності для дитини і безумовно – ціни. Зараз на ринку представлена продукція багатьох торгових марок, як вітчизняних, так і зарубіжних, іграшки зараз продаються майже всюди, починаючи від великих спеціалізованих магазинів і закінчуючи ринками, станціями метро і переходами, на будь-який смак і гаманець.

Грузоперевозки сегодня: перевозка груза

17.11.2010 17:43 · Образование
Нет, наверное, человека, который хоть один раз не занимался перевозками вещей, например с одной квартиры в другую. И не секрет что перевоз груза дело довольно суетливое, и которое нуждается к дополнительной подготовке. Один из самых важных факторов, это какую же транспортную компанию желательно выбрать, в которой сможете газель на заказ или же другую машину.

У Німеччині вийшов екзотичний селянський еротичний календар

03.11.2010 22:43 · Образование
Нещодавно у Німеччині вийшов екзотичний селянський еротичний календар на 2011 рік. Головна мета проекту - усунути усталені думки, що закріпилися в суспільстві, на рахунок деякої відсталості вайлуватих мешканців села та водночас показати, що сільське господарство є певним чином привабливим.